Nasz zespół

Anna Horzowska- pedagog specjalny, poszerza swe kwalifikacje zawodowe na podyplomowych studiach z zakresu logopedii. Niezywkle ciepła i cierpliwa, bezbłędnie potrafi odczytać potrzeby dziecka.

Joanna Krajewska-Matras- pedagog specjalny z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Terapeuta ręki, trener umiejętności społecznych, posiada certyfikat AAC ( kurs alternatywnych i wspomagających metod porozumiewania się). Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. Praca zawodowa daje jej mnóstwo satysfakcji i zadowolenia. Wierzy, że każdy uśmiech i dobro dane dzieciom wraca z nawiązką.

Beata Palej- logopeda, terapeuta ręki, trener umiejętności społecznych. Oligofrenopedagog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Cierpliwa i pełna spokoju. Perfekcjonistka. Doskonale wyczuwa potrzeby dziecka. Jest konsekwentna we wprowadzaniu koniecznych w terapii wymagań.

Krystyna Pławska- pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole. Posiada bardzo dobre predyspozycje do pracy z dziećmi, przyświecającą myślą przewodnią  jej pracy jest poszanowanie godności dziecka, umiejętność motywowania go oraz zaspokajanie jego indywidualnych potrzeb.