Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Klub Odkrywców w Muzeum Ognia

Wiecie o tym, że OGIEŃ ma swoje muzeum?! My też do tej pory nie wiedzieliśmy  , dlatego postanowiliśmy wybrać się do Żor, aby odwiedzić to nietuzinkowe miejsce. Nasza wycieczka odbyła się w sobotę, 25 maja, i zawiodła nas do Muzeum Ognia. Podczas półtoragodzinnego zwiedzania przeszliśmy przez pięć stref tematycznych: Okiełznanie Żywiołu, Przez Antyk i Wieki Średnie, Pali Się!, Obszar Duchowości, Mędrca Szkiełko i Oko. Wzięliśmy też udział w warsztatach “Moja świeczka”, podczas których samodzielnie wykonaliśmy i udekorowaliśmy świeczki z węzy pszczelej, będącej kolejnym po miodzie dobrodziejstwem ofiarowanym ludziom przez pszczoły. 

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie