Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Warsztaty tworzenia gier planszowych

Klasa IVb okazała się być najbardziej kreatywną grupą ze wszystkich biorących udział w warsztatach tworzenia gier planszowych realizowanych w ramach Festiwalu Magia Czytania z Fundacją PZU, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej na os. Dywizjonu 303. Gra “Nakarm Smoka” na podstawie książki “Babci Brygidy niezwykła podróż po Krakowie” zostanie wydana w wielkim formacie i będzie wykorzystywana podczas tegorocznych miejskich pikników: 16.06 Park Dębnicki, 29.06 Planty Mistrzejowice, 30.06 Bulwar Inflandzki, 14.07 Park Krakowski, 3.08 Park Bednarskiego.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie