Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

12 marca 2019 r.  48 uczniów z klas I – VIII uczestniczyło w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik, którego organizatorem jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Pytania testowe dotyczyły różnych dziedzin nauki: geografii, biologii, chemii, fizyki, ekologii i były dostosowane do wieku uczestników. 
Na wyniki musimy czekać do 15 maja.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie