Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Podsumowanie pracy w I semestrze

APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR DLA KLAS 4-8

31 stycznia br. odbył się apel podsumowujący pracę uczniów klas 4-8 w I półroczu. Podczas uroczystości przedstawiono semestralne wyniki w nauce, frekwencję poszczególnych klas, a także wyróżniono szczególnie aktywnych uczniów. Swoją pracę na półmetku podsumował także Samorząd Szkolny.

APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR DLA KLAS 0-3

8 lutego br. odbył się apel podsumowujący pracę uczniów klas 0-3 w I półroczu. Podczas uroczystości Przewodnicząca Samorządu Szkolnego wręczyła nagrody za konkurs na ozdobę świąteczną. Wyróżniono również wzorowych uczniów.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie